Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Žaliosios erdvės, kuriose gyvena kūrėjo širdis

   2019-03-28

Jei jau samdyti želdynų dizainerį – tai geriau tokį, kuriam jo profesija yra ne tik darbas, bet ir gyvenimo būdas, ir hobis, uždegantis širdį.

 

Viena tokių dizainerių – tai Giedrė Adomaitytė, kurios specializacija – natūralistiniai želdynai, rožynai, prieskoninių bei netradicinių valgomųjų augalų sodai. Sodo bendrijoms, namų kvartalų bendruomenėms ji veda šiomis temomis seminarus ir mokymus.


 

 

„Kiekviena pradžia prasideda nuo idėjos, ‑ pasakoja dizainerė, ‑ ir sklypą supančios aplinkos analizės. Įvertinusi kliento poreikius, sukuriu struktūros projektą, suskirstau sklypą į zonas, parenku vietovei tinkamus augalus.“

 

Žinių specialybės tobulinimui dizainerė semiasi dalyvaudama įvairiuose specializuotuose mokymuose, lankydama sodus užsienio kelionėse bei eksperimentuodama savajame. Didžiąją dalį želdynų dizaine naudojamų daugiamečių gėlių ji augina savo sklype, sukūrusi ten ištisą harmoningą sodą su dekoratyvine zona, vaiskrūmių ir vaismedžių sodu, prieskoninių augalų lysvėmis bei ūkine, apsaugine zonomis. Tik išbandžiusi augalus– rekomenduoja  klientams bei panaudoja juos savo kuriamuose želdinių projektuose.

 

„Kodėl tai darau? – atveria širdį G. Adomaitytė. – Nes negaliu to nedaryti. Gėlės yra mano stichija. Darbas gėlyne – atgaiva sielai. Tai įkvepia, įtraukia taip giliai, kad net sustoja laikas, įsitraukiu ir pamirštu viską aplinkui. Tai ištisa kūrybos, savirealizacijos erdvė. Kai degu idėja, viskas tampa lengva ir be galo įdomu. Įdomu sugalvoti, atrasti, įgyvendinti. O paskutiniu metu jaučiu, kad atėjo noras tuo dalintis.”


 

 

Kokie kiti žodžiai galėtų taip nuoširdžiai apibūdinti tikrą pasišventusį savo darbui kūrėją?

 

Šiandien jos sodybos kiemas labiau panašus į nedidelį botanikos sodą, iš kurio augalai pasklinda po Vilniaus, Kauno, Jonavos bei kitų Lietuvos miestų ir jų apylinkių sklypus. G. Adomaitytė kuria ir įkuria gėlynus bei įvairias su daugiametėmis gėlėmis susijusias erdves (dekoratyvines zonas, prieskonių lysves, viešas erdves). Nuo mažiausios erdvės (tarkim, gėlių ar prieskoninių augalų balkono lovelyje) – iki ištiso prancūziško stiliaus parko. Ji kviečia kreiptis visus, kurie nori sukurti savo kieme jaukų dekoratyvų kampelį, konsultuoja, pataria, atvykusi į vietą padeda išspręsti kylančias problemas.

 

 

Kad žodžiai neliktų tik žodžiais, svetainėje www.stilingigelynai.lt galite pažiūrėti ir puikių G. Adomaitytės sukurtų darbų pavyzdžių bei sužinoti daugiau apie jos teikiamas paslaugas.

 

 

 

GIEDRĖ ADOMAITYTĖ

Tel. +370 615 79096

El. p. gelynuprojektai@gmail.com

Facebook: Stilingi gėlynai

www.stilingigelynai.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite