Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Žaliuzių“ tipo plieninės tvoros

   2018-03-23

Rinkoje šiuo metu yra populiariausios „žaliuzių“ tipo tvoros. Metalinių tvorų, lyginant su medinėmis, nereikia prižiūrėti. Vis dažniau klientai ateidami keisti medinės tvoros į metalinę džiaugiasi, jog pagaliau baigsis „galvos skausmas“ -  periodiškai dažyti ar impregnuoti medinę tvorą. Populiariausios „žaliuzių“ tipo tvoros yra dviejų tipų: „matau – nematau“ arba  lentelių tipo plieninė tvora. „Matau – nematau“ tvora itin vertinama ieškantiems privatumo, tačiau nenorintiems atsiriboti nuo aplinkos. Iš kiemo pusės išorė dėl specialiai išlankstytų skersinių laisvai matoma, o iš lauko pusės praeiviai negalės matyti kas vyksta kiemo viduje. Tačiau įsitikinkite, ar tvorą perkate iš patikimo tiekėjo - bendraujant su montuojančiais tvoras, daugelis išsako problemą, jog dažnai skersinių ilgiai skiriasi net keliais milimetrais, o nelygiai išlankstyti skersinių kampai nesudaro „matau – nematau“ efekto. Dėl to kyla sunkumų ir estetiniam tvoros vaizdui išlaikyti. Deja, taip gali atsitikti, lankstant plieną rankinėmis staklėmis. Norint gauti aukštos kokybės gaminį ir mėgautis privatumu, būtinos didelio tikslumo automatizuotos staklės. Vilius Martusevičius džiaugiasi galintis savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius, kadangi nuolat atnaujina turimus įrenginius.

„Žaliuzių“ tipo tvoroms galime sukomplektuoti žaliuzes ir stulpus 60x40 mm. Stulpai yra pagaminti pagal naujausią SEAM LOCK technologiją su pastiprinta siule, kurios dėka tvoros konstrukcija sutvirtėja 10-15 procentų. Tvoros stulpus galime pagaminti įvairių spalvų pagal RAL spalvininką.

„Pas mus pagaminta danga, tvora ar kiti gaminiai iškart transportuojami užsakovui, taip išvengiama galimų įbrėžimų, pažeidimų pervežant ir papildomai sandėliuojant pas pardavėją“, - teigia šeimos verslą vystantys V. ir V. Martusevičiai. Kadangi turime pritaikytus krovininius automobilius, klientui pageidaujant, dangą galime užkelti tiesiai ant jo namo stogo.

UAB „Pruszynski & Partneriai" 
Islandijos pl. 181 C, Kaunas
http://www.vytostogai.eu
info@vytostogai.lt;
+370 650 66608

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite