Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Židiniai su akmens apdaila: nuo idėjos iki namų šilumos

   2009-03-17

Židiniai su akmens apdaila, akmens apdirbimas, akmeniniai stalviršiai, laiptų pakopos, plytelės iš natūralaus akmens – visa tai gali padaryti „Arkadvila“. Įmonės specialistai yra gaminę akmens plokštėmis dengtus staliukus ir kolonas, kriaukles, teko dengti korėto akmens plokštėmis didžiulį jūrinį akvariumą, suteikiant jam natūralios uolos formą.

Jeigu jums reikia židinio, „Arkadvila“ pasiūlys viską, ko reikia – nuo idėjos ir projekto. Patyrę įmonės specialistai sumontuos židinį taip, kad nereikės galvoti apie jo kokybę. Nereikės rūpintis ir apdaila – „Arkadvilos“ meistrai atliks apdailą iš marmuro ar kito natūralaus akmens. Jūsų židinys teiks jums ne tik šilumą, bet džiaugsmą.

Įmonės steigėjas Arkadijus Goriunovas turi 17 metų tokio darbo patirtį, jis pradėjo veiklą nuo to, kad židinius montavo ir apdailą atliko pats. Meistrui teko atlikinėti sudėtingus užsakymus ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje. Dabar jo įsteigta įmonė išaugo į bendrovę, kuri turi gerą vardą ne tik Kauno apylinkėse, bet ir visoje Lietuvoje, kurios ieško užsakovai ir iš kaimyninės Latvijos.

Labai svarbu, ar meistras, kuriam užsakėte pagaminti židinį, turi pakankamai patirties. „Arkadvila“ yra solidi įmonė, ji teikia garantijas savo darbams. Jeigu jūs bendradarbiaujate su šia įmone – tai  reiškia, kad jūs pasirinkote kokybę. Pasak įmonės savininko, jam per savo darbo patirtį dukart teko ardyti savo montuotus židinius, bet ne todėl, kad jie blogai veiktų. Tiesiog vienas židinys puikiai kūrenosi 10 , kitas – 12 metų, o namų šeimininkui jau norėjosi kitokio dizaino šilumos šaltinio.

Paskutinius akcentus, jaukumą židiniui suteikia jo apdaila. „Arkadvilos“ meistrai yra tikri akmens žinovai, tad jų skoniu galite pasitikėti. Bet jie niekada neprimes savo skonio užsakovui – reikalui esant, pasikvies dizainerį, pasiūlys vieną ar kitą variantą, o galutinis žodis visada priklausys užsakovui.

„Žmonės Lietuvoje dabar yra matę pasaulio, jie dažnai renkasi labai įdomią apdailą, kartais apdailai net atiduodami pranašumą prieš daikto funkcijas – norima, kad namuose būtų gražu, - pasakoja įmonės savininkas. – Mes mielai ateiname į pagalbą tiems, kas ieško grožio. Neretai būna taip, kad imamės neeilinio užsakymo vardan meistro intereso – norisi padaryti daiktą, kokio iki šiol nesi daręs, tokiais atvejais kur kas mažiau rūpi, kiek tai darydamas uždirbsi.“

Meistras pastebėjo, kad kartais užsakovams pritrūksta informacijos apie apdailos iš akmens galimybes. Nepagalvojama, kad natūralus akmuo neretai yra pigesnis už plyteles, o juk akmuo – tai natūrali, ekologiška medžiaga.

 „Akmens apdaila suteikia patalpai gyvybės, dažnai ji pranašesnė ir funkciniu požiūriu, - sako pašnekovas. – Tarkim, marmurinės grindų plytelės. Jos tiesiog nepamainomos, pavyzdžiui, įrengiant šildomas grindis vonioje ar kitur. Pirmas dalykas, sušlapusios tokios grindys netampa slidžios. Be to, dėl puikaus šilumos atidavimo natūralus akmuo leidžia naudotis šildomomis grindimis kur kas efektyviau.“

„Arkadvilos“ atstovai kasmet važiuoja į Italijoje rengiamas akmens muges. Ten atvežami marmuro, granito, travertino, kitų akmenų pavyzdžiai. Akmuo apdailai į Lietuvą atkeliauja iš tolimiausių pasaulio šalių - tokių kaip Indija, Brazilija, Portugalija, Ispanija, Italija, Kinija. Kai kurios akmens rūšys būdingos tik kuriai nors vienai pasaulio šaliai. Tarkim, Italijoje randamas kararos akmuo, su kuriuo labai mėgo dirbti genialusis skulptorius Mikelandželas, vien Indijoje randamas forestas. Kai kada akmens apdaila atliekama net naudojant tokius pusiau brangiuosius akmenis kaip oniksas – šį akmenį naudoja savo darbams ir juvelyrai. Visos šios ir daugybė kitų akmens rūšių jums prieinamos dėka „Arkadvilos“ meistrų.

„Tai visai nereiškia, kad mes imamės vien tokių ekskliuzyvinių projektų, - sako Arkadijus Goriunovas. – Darome ir visai paprastus dalykus, bet kiekvienu atveju tai būna vienetinis projektas – serijine gamyba mes neužsiimame.“

UAB „Arkadvila“

Padainupio km., Alšėnų sen.,

Kauno raj.

http://arkadijaus.googlepages.com/home

arkadijusg@gmail.com

Tel.: 8 687 94842

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 06 05 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite