Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Žieminės automobilio padangos: į ką atkreipti dėmesį? JUTA ekspertų patarimas.

   2016-09-27

Atėjus žiemai neišvengiamai tenka susidurti su slidžia kelio danga, pažliugusiu sniegu ir kitomis eismą sunkinančiomis aplinkybėmis, todėl JUTOS patarimas renkantis padangas žiemai pirmiausiai būtų tinkamai įvertinti kokio tipo žieminių padangų jums reikia ir negailėti pinigų kokybiškiems, pasaulyje gerai žinomų gamintojų produktams.

Letuvoje nuo lapkričio 10 d. iki kovo 31 d. leidžiama važinėti su žieminėmis padangomis, kurių protektoriaus gylis yra ne mažesnis nei 3 mm. Tačiau ekspertai vieningai sutaria, jog šios ribos laukti nereikėtų, nes protektoriaus gylis tiesiogiai lemia stabdymo kelią, kurio ilgis žiemos metu yra ypatingai svarbus faktorius saugumui. Todėl dar prieš prasidedant žiemos sezonui, rekomenduojame pasitikrinti savo žieminių padangų būklę.

1 pav. Padangų protektoriaus įtaka stabdymo keliui. Šaltinis: Continental AG.

Kiti faktoriai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis žiemines padangas: šalyje vyraujančios oro sąlygos ir kokio tipo keliais daugiausiai yra važinėjama.

2 pav. Žieminių padangų tipo pasirinkimas priklausomai nuo vyraujančių sąlygų.

Įvertindami skirtingus savo klientų poreikius stengiamės savo sandėlyje turėti platų asortimentą, kurį kiekvieną sezoną papildome naujomis pozicijomis. Mūsų atstovaujami gamintojai daug investuoja į padangos savybių gerinimą, atlieka įvairius bandymus ir pritaikę naujausias technologijas šį sezoną taip pat pristato nemažai naujovių. Šį kartą norėtume plačiau apžvelgti naująją Continental WinterContactTM TS860 padangą.Naujoji Continental WinterContactTM TS860 padanga, skirta kompaktiniams ir vidutinės klasės automobiliams, pasižymi puikiomis stabdymo savybėmis žiemą, taip pat užtikrina puikų sukibimą ant sniego, išskirtinį valdymą ant šlapios kelio dangos ir geras važiavimo savybes. Lyginant su prieš tai populiariu WinterContactTM TS 850 modeliu, TS 860 pasižymi geresnėmis stabdymo savybėmis ant ledo ir didesniu manevringumu ant sniego.

 “Klauskite specialisto” skiltyje mūsų ekspertai pakonsultuos ir padės išsirinkti tinkamiausiais pasdangas konkrečiai jūsų automobiliui pagal jūsų poreikius.

 

 

 

Dagiau informacijos suteiksime:
tel.: +370 700 55880
info@juta.lt
www.juta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite