Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Žieminiai ratlankiai ir padangos – tai, ko reikia ruošiantis žiemos sezonui

   2005-10-10

Pagrindinė padangų centro „Helijo ratai” artėjančio žiemos sezono naujovė ratlankių rinkoje – italų kompanijos „Alessio” ratlankiai su dvigubu antikoroziniu padengimu, skirti eksploatacijai žiemos sąlygomis. Itin skrupulingai pagaminti ratlankiai tinka daugelio modelių lengviesiems automobiliams. Jie sukurti pagal automobilių gamintojų reikalavimus. Vadinasi, išskirtinio dizaino žieminius ratlankius galima priveržti ir gamykliniais varžtais – to padaryti negalima įsigijus paprastesnius ratlankius. Beto, jiems nereikia centravimo žiedų.

„Alessio” žieminiai ratlankiai nuo 14 iki 16 colių dydžio yra dviejų dizainų – LADY ir LORD. Jų parametrai idealiai atitinka originalių gamintojų naujiems automobiliams sukurtų ratlankių parametrus, todėl juos galima naudoti dar nepasibaigus transporto priemonės garantiniam laikotarpiui. Be to, dvigubas antikorozinis ratlankių padengimas užtikrina geresnį jų naudojimą drėgnuoju ir šaltuoju metų laiku.

Dar viena naujovė – italų firmos „Arcasting” ratlankiai. Pastaroji kompanija dešimt metų gamino ratlankius išskirtinai tik pagal automobilių gamintojų užsakymus, o 2001 m. sukūrė seriją savo dizaino ratlankių. „Arcasting“ išskirtinumas – įvairiomis spalvomis dengti ratlankiai. Juos itin vertina originalaus dizaino gerbėjai, norintys turėti prie automobilio spalvos priderintus ratlankius. Pageidaujamą komplektą „Arcasting“ gaminių galima užsisakyti gerai žinomoje bendrovėje „Helijo ratai“.

Dar viena gera žinia tvirtų, įvairaus dizaino, dailių ir nebrangių ratlankių gerbėjams – „Helijo ratuose“ prekiaujama ir Italijos kompanijos „AZ“ produkcija.

Oficialus italų firmos ”Alessio” atstovas Lietuvoje UAB „Helijo ratai” pirkėjams taip pat siūlo didelį lietųjų ratlankių ir padangų pasirinkimą. Bendrovės parduotuvėje galima įsigyti daugiau nei 25 kompanijų produkcijos - „Barum”, „BF Goodrich”, „Dunlop”, „Continental”, „Bridgestone”, „Goodyear”, „Falken”, „Yokohama”, „Firestone”, „Kleber”, „Kormoran”, „Kumho”, „Mabor”, „Michelin”, „Maloya”, „Pirelli”, „Uniroyal”, „Vredestein”, „Debica”, „Gislaved”, „Gtradial” ir kt.

Naujas dygliuotas padangas „X-ICE NORDTH” šį sezoną pristato „Michelin”. Tyrimais nustatyta, kad automobilių su tokiomis padangomis stabdymo kelias sutrumpėja keturiais metrais net ir plikledžiu padengtuose keliuose – tokio ilgio atkarpą užima vienas automobilis. „X-ICE NORDTH” užtikrina staigią automobilio reakciją į vairo pasukimus važiuojant apsnigusia kelio danga, o taip pat tikslų važiavimą, garantuojantį nuolatinį automobilio ratų sukibimą su ypač slidžia kelio danga.

Automobiliai su „Michelin” „X-ICE NORDTH” padangomis net 8 proc. geriau valdo greičio pokyčius nei „Michelin“ „IVALO“ padangas turinčios mašinos. Be to, šių padangų dyglių aukštis nulemia geresnį sukibimą su apledėjusia kelio danga. „Michelin“ stengėsi sukurti tokią padangą, kurios dygliai būtų tinkamo standumo ir ilgio, nes įrodyta, kad vos 0,1 mm esant mažesniam dyglio aukščiui, net 3 proc. pailgėja automobilio stabdymo distancija. Skirtingo kietumo gumos mišinys tvirtai laiko ‚X-ICE NORDTH“ dyglį ir neleidžia jam iškristi.

Dygliuotų padangų gerbėjai turėtų atkreipti dėmesį į „Kleber“ kompanijos „Kapnor 5” padangas, kurios užtikrina saugumą ir maksimaliai patikimą automobilio valdymą ant sniego ir ledo dėl turimų aštuonių eilių dyglių bei kryptinio, atviro, gilaus protektoriaus. Dygliai išdėstomi svarbiausiuose padangos paviršiaus taškuose. Kordo konstrukcija leidžia pasiekti optimalų padangos prisispaudimą visu kontakto plotu.

UAB „Helijo ratai“ prekiauja ir žinomomis vairuotojams „Kormoran“ padangomis. Tai didelio populiarumo dėl savo kainos ir saugumo, atitinkančio visus reikalavimus, sulaukusios padangos. „Kormoran“ padangos yra geros ir pigios, todėl „Helijo ratai“ pasirūpino, kad šį sezoną jų poreikis būtų pilnai patenkintas.

Jau metus laiko garsiausiame ratlankių ir padangų centre „Helijo ratai” atliekama kompiuterinė variklių, ABS, kondicionierių, kitų elektroninių mazgų diagnostika, suteikiama kvalifikuota elektrikų pagalba. Taip pat išsiplėtė variklio ir jo agregatų atliekamų remonto darbų spektras.

Serviso elektrikas kokybiškai atlieka įvairiausius savo srities darbus. Jis montuoja ir signalizacijas, parkavimo sistemas.

Šįmet bendrovė įsigijo patį moderniausią lazerinį ratų geometrijos nustatymo stendą. Juo efektyviau bei tiksliau atliekamas ratų suvedimas. „Helijo ratuose” yra du komplektai ratų montavimo, balansavimo staklių. „Helijo ratuose” galima susimontuoti net iki 24 colių padangas! „Pas mus atvykęs klientas gali įsigyti naujų detalių, ratlankių, padangų, palikti remontuoti mašiną ar saugoti sezonines padangas. Taip pat užsisakyti rankinės plovyklos paslaugas”, - teigė „Helijo ratų darbuotojai.

         

UAB „Helijo ratai”:   Jonavos g. 106, Kaunas
Tel.: (37) 301 070 (parduotuvė), (37) 301 071 (servisas).

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 01 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite