Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Vizitinių kortelių gamyba Kaune

   

Vizitinių kortelių gamyba per 1val. 100 vizitinių su nemokamų pristatymų Kaune tik 7 Eur +PVM.

Kokybiškos bei kruopščiai sukurtos vizitinės – svarbi Jūsų verslo įvaizdžio dalis. Jos turi būti visuomet su Jumis. Didelio gyvenimo tempo įsukti, šio mažmožio gamybai ne visuomet norime ir galime skirti laiko. Neretai vizitinių kortelių laukiame keletą dienų ar net savaitę, jas tenka važiuoti pasiimti sugaištant nemažai laiko, ypač jei ieškome geresnės kainos.

Jumsinfo spaustuvė siūlo puikią išeitį. Mūsų mažatiražė spaustuvė specializuojasi vizitinių kortelių gamyboje. Turime didžiulę patirtį vizitinių kortelių gamyboje. Mūsų atrinkti pavyzdžiai įkvėps Jus sukurti savo dizainą, o patyrę dizaineriai padės suformuoti būtent Jums tinkančią koncepciją. Mūsų siekis – pateikti kokybišką produkciją mažiausiais kaštais. Jūsų vizitines korteles mes pagaminsime per valandą laiko, o klientui pageidaujant pristatysime į ofisą už tą pačią kainą. Jūsų vizitinės bus visuomet su Jumis, o joms pasibaigus tereikia paskambinti ir jas gausite dienos bėgyje. Jumsinfo spaustuvė siūlo itin palankias vizitinių kortelių gamybos kainas nuo 1 ct už vienetą. Už tą pačią kainą ne tik pagaminsime korteles bet pristatysime tiesiai į Jūsų darbovietę.

Vizitinė kortelė tai ne tik verslo etiketo dalis, šis mažas popieriaus gabalėlis primena Jūsų klientams ne tik Jūsų kontaktinius duomenis, bet ir tai kas Jūs esate. Susitikimo metu mes bendraujame ir pristatome save ir savo paslaugas, palikdami vizitinę mes paliekame priminimą apie tai kas esame. Kortelės dizainas, popierius bei turinys  - tai kaip Jūs save vertinate, tai žinutė kurią paliekate klientui.

Savanorių pr. 287-307, Kaunas
spaustuve@jumsinfo.lt
Tel. (8670) 25095.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 04 19 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite