Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Jūsų mėgstami vaizdai gali papuošti ne tik rūbus, bet ir aksesuarus ar net baldus

   2019-03-29

Išskirtinumas – Jūsų asmens bruožas? Ir interjere siekiate unikalumo? Ar esate pagalvoję apie užuolaidas išmargintas žvaigždėmis? O gal norėtumėte, jog patys šilčiausi prisiminimai iš fantastiškos kelionės nuotraukų kas dieną Jus džiugintų namų interjere? Ar tai būtų pagalvėlė ar Jūsų mėgstamas minkštas baldas - dabar tai įmanoma!

 

Jūsų paveikslėlis ant tekstilės ar baldų

Skaitmeninės spaudos specialistas, jau aštuonerius metus skaitmeninės spaudos srityje dirbantis Mantas Juraška, interjerui dailinti pataria rinktis tokią įmonę, kuri gali atitikti bent kelis kriterijus: spaudos kokybė – tarsi nuotraukoje, darbai atliekami greitai, o kaina – kaip standartinio gaminio rinkoje.

 

Įmonė, kuri atitinka visus tris pasirinktus kriterijus yra „Pitex“. Skaitmeninėje spaudoje besispecializuojanti įmonė siūlo netikėčiausią Jūsų viziją paversti nuostabių vaizdinių pasauliu Jūsų namuose, o įgyvendinti gali - vos per kelias valandas. Norite žavaus vaizdo ne tik ant užuolaidų ar pagalvėlių? Jūsų pasirinkta nuotrauka ar kitas vaizdas gali kasdien Jus džiuginti – ar tai būtų fotelis, sofa, ar kėdės atkaltė. Dar daugiau, tikriausiai dažnam yra tekę laikyti savo dviratį namuose. Ratai ir kitos detalės dažnai vilioja naminius gyvūnus ar mažus vaikus. Išeitis – tampri mova dviračiui, su Jūsų pasirinktu paveikslėliu.

 

Asmeninio įvaizdžio gaminiai su M. K. Čiurlionio paveikslais

Gal esate klasikos gerbėjas? O gal ieškote originalios dovanos bičiuliui iš užsienio? „Pitex“ siūlo visą seriją gaminių su M. K. Čiurlionio paveikslais ir neapsiriboja vien namų interjeru. Galite rinktis ne tik stalo padėkliukus, pagalvėles, bet ir kosmetines, įvairių modelių krepšius, rankines ar kuprines - pačius įvairiausius gaminius.

 

 

 

Šiuolaikinio meno kolekcija „Attitude“

Ypač, jei vertinate laisvą kūrybą ir išskirtinį meną, Jums nereikės toli ieškoti šiuolaikinių menininkų kūrinių. Ar esate girdėję apie „Attitude“ kolekciją? „Ši kolekcija - tai būdas paskatinti kūrybingus vietinius menininkus. „Pitex“ buria jaunus žmones, kurie siekia išreikšti save ir vertina gerą atspausdinto piešinio kokybę.“ – sako Mantas Juraška. „Attitude“ kolekciją sukūrė menininkė, kurios darbais žavisi ir svečiai iš kitų šalių. Tai impresionistiniai darbai, kurie gali būti prilyginami eksponuojamiems žymiajame „Mo“ muziejuje, Vilniuje.


 

Tad jei norite, jog daiktas būtų ilgaamžis, neterštų aplinkos – šie interjero gaminiai atitiks Jūsų požiūrį ir išsaugos savyje ypatingą kokybę.

 

 

UAB „FOTOTENDE“

Vadovas Mantas Juraška

Pramonės pr. 23, Kaunas

Tel. 8672 61311

El. p. info@pitex.lt

www.pitex.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 05 06 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite