Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Kaip pasirinkti tinkamiausią suvirinimo aparatą?

   2019-06-04

Būtų galima išvardinti daugybę daiktų, kuriuos norint pagaminti, būtina naudoti suvirinimo aparatą. Taigi, belieka tik pridurti, kad šis įrenginys yra gerokai reikalingesnis, nei daugelis galėtų pagalvoti. Vis dėlto, tie kurie vykdydami savo veiklą turi naudoti tokio pobūdžio gaminį, privalo žinoti, kad būtina ne tik investuoti į kokybę, bet ir iš daugybės suvirinimo aparatų, pasirinkti tinkamiausią. Tačiau, kaip priimti sprendimą, dėl kurio vėliau netektų nusivilti? Turime keletą paprastų, bet labai naudingų patarimų, padėsiančių išsirinkti tinkamiausią suvirinimo aparatą.

 

 

Prieš įsigyjant suvirinimo aparatą, labai svarbu įvertinti individualią situaciją: kur ir kokiems tikslams bus naudojamas šis įrenginys? Vienokio (didelio, galingo, užtikrinančio maksimalų našumą) suvirinimo aparato prireiks tuo atveju, jei kasdien planuojama atlikti didelių apimčių darbus, ir, kitokio, jei aparatą planuoja įsigyti žmogus, norintis tik retkarčiais atlikti nedidelius remonto darbus. Pastaruoju atveju ypač puikiu pasirinkimu gali tapti inverteriniai suvirinimo aparatai. Jie yra mažesnių matmenų bei svorio, kompaktiški, todėl puikiai pritaikyti namų ūkiams. Jais nesudėtinga naudotis, paprasta prižiūrėti. Nepaisant mažesnio svorio bei matmenų, šiais aparatais galima suvirinti beveik viską. Džiugina ir tai, kad naudojant tokio tipo įrenginį, suvirinimo darbus nebus sudėtinga atlikti net ir esant ne pačioms geriausioms sąlygoms, pavyzdžiui, pučiant stipriam vėjui. Be to, tokį gaminį nesudėtinga perkelti iš vienos vietos į kitą.

 

Vistik, jei esate daug patirties turintis suvirinimo specialistas, tokiu atveju, tikrai nereikėtų bijoti investuoti į daug kainuojančius, solidžius suvirinimo aparatus, kadangi toks įrenginys leis darbą atlikti efektyviai, kokybiškai, sklandžiai, o svarbiausia – greitai, tad pirkiniui išleisti pinigai netruks atsipirkti.

 

Atsižvelkite ir į suvirinimo tipą. Šiandien rinkoje galite rasti aparatų, skirtų MMA – TIG, MMA, MMA – MIG; MIG – MAG; TIG, taškiniam suvirinimo būdui atlikti. Taip pat nepamirškite įvertinti ir srovės kriterijaus – populiarūs 150 A, 160 A, 170 A, o taip pat ir didesnės srovės – 3000 A ar net  6300 A srovės aparatai.

 

Tiems, kuriems ypač svarbi ekologija (o taip pat norisi atlikti suvirinimo darbus kuo mažiau išsitepant), vertėtų rinktis suvirinimo aparatą, su nelydžiu elektrodu apsauginėse dujose. Be to, toks įrenginys tarnaus ypač ilgai. Ir nors norint išmokti juo tinkamai naudotis, tenka įdėti  pastangų, o ir kaina nėra pati mažiausia, visi šio gaminio privalumai jūsų tikrai nenuvils.  

 

Visai nesvarbu, kam jums reikalingas suvirinimo aparatas: nedideliems remonto ar statybų darbams namuose atlikti, o, gal – metalinių konstrukcijų gamybai, bet kuriuo atveju verta užsukti į b-a.eu. Čia jūsų laukia didelis pasirinkimas suvirinimui skirtos įrangos. Rasite kokybiškų suvirinimo pusautomačių, suvirinimo aparatų, daugiafunkcinių suvirinimo aparatų; plazminio pjovimo aparatų; taškinio suvirinimo aparatų; invertorinių suvirinimo aparatų. Vertinant kainos atžvilgiu, taip pat laukia didelis pasirinkimas – tinkamą prekę įsigys ir pirkėjas, kuris yra numatęs vos 300 eurų biudžetą, ir pirkėjas, galintis šiam įrenginiui išleisti daugiau nei 1000 eur. Ir nors kaina neturėtų būti pagrindinis rodiklis, verta prisiminti, kad suvirinimo aparatas – pirkinys, skirtas tikrai ne vienai dienai, todėl skirkite pakankamai laiko asortimentui įvertinti ir tinkamiausio gaminio pasirinkimui. Pinigai, kuriuos išleisite šiam įrenginiui įsigyti, taps naudinga ir ilgalaike investicija – suvirinimo aparatas taps ne tik produktyvaus, našaus bei pelningo darbo įrankiu, bet ir leis pagaminti tokius gaminius, kurių vertė išliks ne vieną dešimtį metų.

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 07 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite