Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nestandartiniai baldai – kaip individualiai jums skirti drabužiai

   2021-04-19

Šiandien, kai yra didelė gatavų baldų pasiūla, žmonės vis vien renkasi nestandartinius, specialiai jiems pagamintus baldus. Kodėl? Kokie yra nestandartinių baldų privalumai? Nestandartiniai baldai – brangesni ar pigesni, nei masinės gamybos? Ar žinojote, kad nestandartiniai baldai gali būti naudingi ... jūsų sveikatai? Apie šiuos ir kitus dalykus pasakoja įmonės Hugo Baldai direktorius Arvydas Alionis.

 

 

Nestandartiniai baldai – tokie, kokių reikia, o ne tokie, kokius pavyko įsigyti

Pirma priežastis, dėl kurios žmonės renkasi nestandartinius baldus – tai funkciniai ir estetiniai aspektai. Juk nenorite sekcijos, kuri graži ir nebrangi, deja, 10 cm trumpesnė, nei reikia? Juk nenorite spintos, kuri patogi ir talpi, tačiau kaskart pasižiūrėjęs prisimenat, kad plokštės nedera prie parketo ir kad norėjote šiltesnio atspalvio?

 

Pasirinkę nestandartinius baldus, gausite būtent tai, ko jums reikia. Be to, baldai bus originalūs, o svečiai nepasisveikins fraze „O, ir aš tokį nusipirkau.“

 

Namuose trūksta vietos? Rinkitės nestandartinius baldus!

Kartais manoma, kad nestandartinius baldus renkasi tik tie, kuriems svarbu estetika, originalumas ir prestižas. Tikrai ne. Nestandartiniai baldai populiarūs tarp žmonių, kurie gyvena nedideliuose butuose ir ieško būdų, kaip sutaupyti šiek tiek erdvės.

 

Baldai užima daug vietos, tačiau jie nėra naudojami 24 valandas per parą. Išeitis? Baldai transformeriai – išsiskleidžiami stalai, kuriuos galima išlankstyti tada, kai reikia, transformuojamos lovos, kurios atrodo kaip viengulės, o išskleidus tampa dvigulėmis – ir čia tik maža dalis to, ką gali pasiūlyti nestandartinių baldų gamintojai. 

 

 

Nestandartiniai baldai – jūsų saugumui ir sveikatai?

Standartiniai baldai yra suprojektuoti vidutinio ūgio ir svorio žmogui.

Esat neaukšto ūgio? Įkyrėjo kaskart stiebtis, norint paimt ką nors iš viršutinės lentynos? O gal paveldėjote iš tėvų aukštą ūgį? Paklauskite jų, ar nepaskausta nugara, ruošiant maistą pasilenkus prie standartinio aukščio virtuvės spintelės – greičiausiai, išgirsite „Taip.“ Nestandartiniai baldai bus pritaikyti būtent jums – jokio bereikalingo lankstymosi, jokio staipymosi ant taburečių.

 

Jeigu turite mažų vaikų – gamintojas įrengs virtuvės stalčiukų apsaugas bei užapvalins aštrius kampus – taip, kad vaikams namuose būtų sukurta maksimaliai saugi aplinka.

 

Baldai, pritaikyti jūsų poreikiams – mažiau nuovargio, erzelio, ir daugiau komforto

Namuose, atliekama daug rutininių veiksmų – ruošiamas maistas, atidaromos ir uždaromos spintelės, ieškoma spintoje mėgstamų marškinėlių. Šie veiksmai yra atliekami reguliariai, todėl kiekviena, net maža detalė, ilgalaikėje perspektyvoje palengvina gyvenimą. Lengvai vienu pirštu atidaromos durelės praverčia, kai stovite nešvariomis arba užimtomis rankomis. Durelės, kurios atsidarydamos lenkiasi pusiau ir neužtveria praėjimo aplinkiniams. Stalčiukai, kuriuos užtenka lengvai stumtelėti ir jie užsidaro automatiškai. Įmontuojamos šiukšliadėžės, kurios nestyro kampe ir negadina estetinio vaizdo.

 

Tas pats pasakytina apie stalviršius – blizgūs arba lygūs matiniai paviršiai tiems, kas mažai šeimininkauja ir nori mėgautis nepriekaištingu estetiniu vaizdu, margi stalviršiai idealiai tinkantys tiems, kas gamina maistą namuose, turi mažų vaikų ir kt. 

 

Pasirinkę specialiai jums sukurtus baldus, sutaupysite daug laiko, energijos ir nervų – jokio varginančio lankstymosi, pravirų stalčių, stumdymosi ar trinties. 

 

 

Nestandartiniai baldai – pigesni ar brangesni už masinės gamybos?

Dažnai manoma, esą pigiausi yra serijiniai masinės gamybos baldai. Tai netiesa – nestandartiniai baldai nėra skirti nei turtingiems, nei neturtingiems. Nestandartiniai baldai skirti nestandartinėms situacijoms – unikalaus išplanavimo butams, mažoms virtuvėms, talpioms spintoms, konkrečiam vaikui pritaikyta lova bei komoda ir panašiai.

 

Baldų kainą sudaro daugybė komponentų – plokštės, lankstai, furnitūra – ir jeigu pasirinkote nebrangias medžiagas, baldai kainuos nebrangiai, galbūt netgi pigiau, nei gatavi baldai parduotuvėje.

 

Kaip neapsirikti, renkantis gamintoją?

Šiandien daug kas sako – mes pagaminsime tai, ko žmonės paprašys.  

Tačiau, kai žmonės sako, kad jie nori nestandartinių baldų, dažniausiai jie nori nestandartinio sprendimo. Žmogus įsivaizduoja, ko jis nori, bet jis neįsivaizduoja, kaip tai turėtų būti padaryta. Geras gamintojas yra tas, kuris padeda kliento viziją paversti konkrečiu projektu, brėžiniais ir tada – baldu.

 

Geras gamintojas ne tas, kuris sako „Pagaminsime bet ką, ko jūs norite.“ Geras gamintojas visada šiek tiek panašus į gydytoją – jis nepataikauja kliento norams, o pasiūlo geriausią sprendimą. 

 

 

„Hugo Baldai“ užsiima nestandartinių baldų gamyba. „Hugo Baldai" – daugiau nei baldų gamintojas, tai – kompleksinis paslaugų tiekėjas, kuris pasirūpins viskuo nuo A iki Z. Įmonė teikia dizainerio konsultacijas, specialisto konsultacijas, susitinka su klientais jų namuose, pagamintiems baldams teikia 3 metų garantiją.

 

 

 

„HUGO BALDAI“

Tel. +370 661 88889 

El. p. info@hugobaldai.lt

www.hugobaldai.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 06 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite