Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nestandartiniai minkšti baldai – jūsų verslo ar namų išskirtinumui

   2021-04-27

Šiandien, viešbučiuose, biuruose, verslo įmonėse vis dažniau galima išvysti pagal individualius užsakymus pagamintus minkštus baldus. Kodėl užsakovai renkasi tokius baldus? Kada verta užsisakyti individualų gaminį, o kada rinktis serijinės gamybos produktą? Nestandartiniai minkšti baldai – pigu ar brangu? Į šiuos ir kitus klausimus atsako UAB Livigė direktoriaus pavaduotojas Mantas Zajančkauskas. 

 

Kada verta rinktis nestandartinius minkštuosius baldus?

Nestandartinius minkštuosius baldus dažniausiai užsakinėja dizaino studijos, interjero dizaineriai, – tais atvejais, kada yra ypatingai svarbu išlaikyti stilistinę vienovę biure, priimamajame ar privačiuose namuose.

 

Mantas Zajančkauskas pasakoja: „Užsakovams kartojame – jei galite nusipirkti tokį standartinį gaminį, kokio jums reikia – pirkite.“ Tačiau standartinė pasiūla dažnai yra ribota, pvz. neatitinka audinio atspalvis, gaminys yra keliais centimetrais per ilgas ar per trumpas. Tai – nedideli dalykai, bet būna ir tokių sprendimų, tiek funkcinių, tiek ir vizualinių, kad standartinio gaminio tiesiog neįmanoma rasti.

 

 

Užsisakę baldus pagal individualų užsakymą, gausite būtent tokį produktą, kokio norite– ir jokių kompromisų.

 

Kaip sutaupyti, kuriant unikalią biuro arba namų aplinką?

Norite biure ar priimamajame sukurti ypatingą nuotaiką, kad lankytojai ne šiaip pasėdėtų laukdamas, bet ir įsimintų išskirtinę atmosferą? Norite baldo, kurio neišvysite kitų įmonių priimamuosiuose?

 

Tokiu atveju, galima rinktis vienetinius žinomų dizainerių sukurtus baldus. Tačiau ką daryti, jei norite išskirtinumo, bet nesate linkęs išlaidauti? Neskubėkite pirkti ir pasitarkite su savo interjero dizaineriu – gal galima išskirtinį, specialiai jums skirtą ir sukurtą gaminį užsisakyti ir pasigaminti? Tai bus brangiau, nei pirkti serijinės gamybos baldus, tačiau pigiau, nei vardiniai žinomų dizainerių darbai. 

 

 

Minkšti elementai ir aksesuarai – biuro akustinei „švarai“

Biuruose, kur dominuoja kieti baldai ir dirba daug žmonių, susiduriama su triukšmo ir garso aido problema.

 

Pagal individualų užsakymą pagaminti minkšti aksesuarai, prie lubų tvirtinami dekoro elementai, akustinės pertvaros ne tik suteikia biurui ar priimamajam jaukumo, bet ir gerina akustines patalpos savybes – sumažina aidą ir triukšmą.

 

Jei to nepakanka,  galima įrengti akustinius boksus – tai yra minkštasuolis, specialiomis pertvaromis atskirtas nuo aplinkos, ir sukuriantis, fizine ir akustine prasme, privatumo pojūtį. Tokie boksai naudojami tiek trumpam atokvėpiui, tiek reikšmingiems verslo pokalbiams.

 

 

UAB Livigė – šeimos verslas, įkurtas 2001 m. Įmonė turi 20 metų patirties, bendradarbiauja su dizaino studijomis ir interjero specialistais tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Europos šalyse.

 

UAB „LIVIGĖ“

Mantas Zajančkauskas, direktoriaus pavaduotojas

Europos pr. 122, Kaunas 46351

Tel. +370 615 82909

El. p. info@livige.lt

www.livige.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 06 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite