Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Druskininkų Rasa“ vienintelė Lietuvoje siūlo biurams vandenį vienkartinėse pakuotėse

   2020-01-17

UAB „Druskininkų Rasa“ siūlo įmonėms pasirūpinti savo darbuotojų ir klientų sveikata – vaišinti vandeniu iš ekologiškos vienkartinės perdirbamos pakuotės. Svarbiausias šios pakuotės pranašumas – ji nėra plaunama chemikalais, kaip daugkartinio naudojimo pakuotės, kurių didžiausias trūkumas – sukuriama ideali terpė veistis įvairiems mikroorganizmams. Jeigu didelis plastikinis butelis nors šiek tiek blogiau išvalomas, jame būtinai atsiras bakterijų, kurios kartu su geriamuoju vandeniu pateks į žmogaus organizmą.

 

„Druskininkų Rasa“ tiekia klientams šarminį geriamąjį vandenį 19 l talpoje. Jis geriau nei įprastas geriamasis vanduo veikia mūsų skrandį, padeda subalansuoti jo mikroflorą, aktyviai veikiamą rūgštaus maisto ir gėrimų. Siekdama, kad ši gyvybiškai svarbi mūsų gyvenimo dedamoji – vanduo kuo ilgiau išliktų šviežias ir neprarastų gerųjų savybių, kompanija pradėjo naudoti ekologiškas vienkartines pakuotes. „Druskininkų Rasos“ naudojama vienkartinė pakuotė nesuteikia bakterijoms jokių šansų – panaudota plastikinė talpa yra 100 % perdirbama.

 

 Patraukli naujiena rinkoje, tai jog visos „Druskininkų Rasos“ vandens stotelės yra aprūpintos specialiais gaubtais, saugančiais pakuotę su vandeniu nuo tiesioginių saulės spindulių. Vandens stotelių gaubtas taip pat naudingas reklaminiais tikslais – „Druskininkų Rasa“ suteikia savo klientams galimybę ant jo skelbti įvairaus pobūdžio reklaminę informaciją – pradedant logotipais, baigiant renginių ar paslaugų aprašais. Visi vandens aparatai nemokamai prižiūrimi du kartus per metus. Vanduo reguliariai pristatomas tiek į biurus, tiek į butus fiziniams asmenims. 

 

El. parduotuvėje www.e-rasa.lt galite rasti ne tik 19 l talpos geriamojo vandens savo biurui ar namams, bet ir platų vandens pasirinkimą kitose – 0,33 l, 0,5 l, 1,5 l bei 5 l pakuotėse.

 

Daugiau informacijos www.vanduobiurams.lt bei www.e-rasa.lt

 

UAB „DRUSKININKŲ RASA“ 

Marius, tel. +370 604 99 709

El. p. verslui@rasa.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite